Verifikované PREMIUM tipy strategického profitu od svého založení v květnu 2016 vykázaly do konce roku zisk přes 22 jednotek. To je 110 000 Kč při sázce 5000 Kč / tip.

Zdravím tě u tohoto prodejního dopisu. Ano, přesně tak. Tohle je prodejní dopis, který má za úkol povědět ti více o mých nových strategických tipech. V tom lepším případě tě má tento dopis přesvědčit, abys ses k nám do komunity přidal i ty.

Strategické tipy jsou jakousi II. verzí mých PREMIUM tipů. Své PREMIUM tipy jsem na začátku, tedy v květnu 2016 prodával v cenové relaci 599 Kč / měsíc. Nicméně, brzy jsem se rozhodl, že prodej ukončím a nově budu tipy posílat jen lidem, kteří zakoupili mé hlavní sázkové strategie.

A taky jsem to tak udělal a tak to zůstane i nadále. Nicméně, stále mi psalo hodně lidí, zda by mohli odebírat mé PREMIUM tipy. Odpovídal jsem jim: Pokud sis nezakoupil mé hlavní strategie, nemůžeš.

Někteří byli zklamaní a někteří zase naštvaní. To je život.

Ale teď už si zoufat nemusí. Jsou tady totiž Strategické tipy. Což bude jakási II. verze PREMIUM tipů. Rovnou řeknu cenu, cena v době spuštění tohoto projektu bude 200 Kč / měsíc. To je celkem nízká cena. Proč tedy budou Strategické tipy stát jenom dvě stovky, když některá "poradenství" si účtují i 1500 Kč měsíčně?

Má to několik důvodů.

První z těch důvodů je, že chci přilákat opravdu široké spektrum sázkařů a vytvořit pořádnou komunitu sázkařů, kteří se budou navzájem podporovat, sdílet tipy a své zkušenosti. Čili Strategické tipy nebudou jenom o mých tipech, které budu uveřejňovat.

Strategické tipy budou i o uzavřené facebookové skupině, která bude určena výhradně pro členy. Skupinu jsem založil (10.1. 2018) a (18.1. 2018) se v ní koncentruje skoro 70 elitních sázkařů!​ (především majitelé mých strategií)

A každý den přibývají další. Přidáš se i ty? To je otázka.

To byl tedy ten první důvod. Druhý důvod, proč bude cena pouhých 200 Kč / měsíčně je ten, že to v zásadě minimalizuje tlak, který na sebe vyvíjím já sám. Ano, slyšíš dobře. Nejsem člověk, který rád riskuje s penězi druhých lidí. Když jsem původně začal prodávat své PREMIUM tipy, neuvěřitelně mě to začalo svazovat. 

Proč? No jednoduše jsem pociťoval zodpovědnost za lidi, kteří do mých tipů investovali. Je třeba se tedy pochlubit i tím, že mé originální PREMIUM tipy v žádném měsíci neskončili v mínusu. Což je náročné. Tohle byl i důvod, proč sem s prodejem tipů přestal. A je to i důvod, proč bude cena pouhých 200 Kč / měsíčně.

Čili, kdyby se něco nepodařilo, nebude to tolik mrzet. Ale věřím, že se dařit bude. Protože Strategické tipy budou strategické tipy s vysokou hodnotou, žádné shity.

Pokud předpokládáš, že denně dostaneš 20 pitomých tipů s nízkými kurzy, tohle zřejmě není pro tebe

Ano, na trhu je mnoho poradenství, která si účtují nesmyslné poplatky. A co získáš? Laciné tipy nízké kvality, zato jsou těch tipů kvanta.

Strategické tipy jsou zcela něco jiného. Pravidlo č.1 zní: Pokud něčemu opravdu nedůvěřuji, nebo v tom není žádná hodnota, nebudu to ani hrát. Nemá to smysl.

Strategie Strategických tipů je následující: Menší počet tipů, za to kvalitní tipy s vysokou hodnotou. Ano, uhodl jsi. Je to strategie, ve které se zdaleka tolik neriskuje s tvým bankem. Naopak, důraz je kladen na ochranu banku, to především. To samozřejmě může přinést oproti agresivnějším strategiím krátkodobě daleko menší zisk, no ale dlouhodobě ti to přinese jediné: Úspěch.

Zatímco oni svůj bank progemblují, ty jej budeš postupně budovat. O tom jsou Strategické tipy. Pokud hledáš kvanta nekvalitních tipů, tohle nebude to pravé pro tebe. Pokud si ale na Strategické tipy vyhradíš bank, mým cílem bude pomoci ti jej navyšovat.

Je třeba zase dodat, že Strategické tipy nejsou pro lidi, kteří to chtějí zkusit na 1 měsíc a pak skončí, to si rovnou můžou ušetřit práci. Strategické tipy budou dlouhodobá záležitost.

Strategické tipy nebudou mít ani žádnou verifikaci. COŽE?

Ano, slyšíš dobře. Nemám čas ještě někde něco verifikovat, nebaví mě to a je to ztráta času. A věř mi to, protože to už dělám nějaký ten čas u PREMIUM tipů. Jak už jsem řekl, strategické tipy jsou hlavně o komunitě. Komunita bude verifikovat ty tipy. Komunita zaručí to, že nic nikde nebudu upravovat.

Proto není verifikace třeba. Kdybych si vymýšlel (jakože nebudu), komunita o tom dá svědectví. Mě by to pravděpodobně zlikvidovalo.​ Nikdo by si ode mě už tipy nekoupil.

Jaké byly přesné statistiky originálních PREMIUM tipů?

Verifikované originální PREMIUM tipy přinesly zisk 22,6 jednotek. Pokud ti to přijde málo, ani Strategické tipy nebudou nic pro tebe. Zvolená strategie má za cíl budovat stabilně bank, čili je zde nižší počet tipů, naopak větší vklady. O tom to tady celé je.

Ano, je pravda, že Strategické tipy budou mít za cíl tvořit největší možný profit, ale nikdy ne na úkor kvality tipů.​

Za dvě kila měsíčně se ti budu snažit přinést kvalitní tipy, pokud hledáš agresivní strategie, budeš muset hledat jinde. Zažil jsem mnoho poradenství, které i dělaly velké zisky měsíčně. A víš co? Potom ty ziskové měsíce najednou vystřídaly měsíce, kde skončili třeba 40 jednotek v mínusu. To je 40 000 Kč při sázce 1000 Kč / tip. A při sázce 5000 Kč? No, to už radši ani nepočítám...

Nic, co bych chtěl přenést do Strategických tipů...

Nabízíš garanci vrácení peněz?

Negativní. Stejně jako u strategií, které prodávám, žádné garance vrácení peněz a podobné nesmysly nenabízím ani zde. Pokud chceš vstoupit, vstup. Pokud nechceš, nevstupuj. Tipáč ti asi taky nenabídne vrácení peněz, pokud se ti zrovna nepodaří dobře vsadit, tak proč někteří předpokládají, že já něco takového nabídnu?

Co vše dostaneš za 200 Kč / měsíc?

1x přístup do Facebookové uzavřené skupiny určené pouze výhradně pro členy, tedy pro sázkařskou elitu (sdílení tipů mezi sázkaři, sdílení zkušeností, všeobecný pokec s lidmi, kteří jsou podobného ražení..)

1x přístup do členské sekce (login), kde budu pravidelně zveřejňovat Strategické tipy + další tipy, tzv. tipy mimo hru, aneb tipy, kterým věřím, ale ne zase tolik, abych je uvedl jako Strategický tip

Jak je to s platbou? Bude se mi to automaticky strhávat z účtu?

Negativní. Každý měsíc ti přijde nová faktura na 200 Kč, k prodloužení členství. Pokud ji nezaplatíš, přijde ti upomínka. Pokud ji budeš ignorovat, jednoduše ti bude zrušen přístup do členské sekce a i do facebookové skupiny. Pokud ji zaplatíš, jedeme v tom zase spolu dále.

Platba je možná pomocí karty, či bankovního převodu. Platba kartou je zabezpečena přes servery GoPay.cz, takže se ničeho nemusíš bát. Po zaplacení ti přijde faktura, aby byl Babiš spokojený. ANO, i z tvých dvou set korun musím zaplatit daně. Tak to je. Bohužel :D

Jakou velikost musí mít můj bank?

Když to tedy chceš vědět, tak 100 klacků by bylo ideál. A ideál by bylo sázet 1% banku na událost. No, a pokud 100 klacků nemáš? No, tak prostě začneš s tím, co máš. A budeš sázet na událost 5% nebo 10%, podle toho, jak moc chceš riskovat. Nejde o velikost banku, jde o to, zda bank roste, nebo se "rozmrdává".

Kolik je předpokládaný zisk za měsíc?

Nic takového není. Možná jsi zvyklý z hloupých sázkových webů na nějaké kalkulačky průměrného zisku, který můžeš za měsíc očekávat. To je výsměch. I když jsem v originálních tipech neměl ani jeden měsíc mínusový, nezaručuje to, že vydělám byť jen deset haléřů příští měsíc. Na žádné takové nesmysly nevěřím. Nic není garantováno, je to sázení.

A to bylo asi všechno, co jsem ti chtěl říci. Nebylo toho moc a nebylo toho málo. Pokud tedy chceš vstupenku do elitní společnosti sázkařů, klikni na to ošklivé červené tlačítko a budeme se na tebe těšit. Díky

Marek Gerlich